• Ordemspor
 • (0312 447 34 34)
 • info@ordem.com.tr
 • Logo

  HAKKIMIZDA

  company-profile-top-banner-V2

  ŞİRKET PROFİLİ

  Ordem Yapı 1997 yılında inşaat sektörüne dahil olmuştur. Spor tesisleri yapmak amacı ile kurulmuş fakat kısa zaman içerisinde spor sahalarının yanı sıra taahhüt işleri de ön plana çıkmıştır.

  Zaman içinde inşaat ve spor tesisi yapımı birbirinden ayrılmış ORDEM başlığı altında ORDEM YAPI ve ORDEM SPOR olarak iki farklı marka olarak sektörde büyümeye devam etmiştir.

  Bu iki markanın yanı sıra endüstriyel yapılar üzerine edindiği tecrübe ve sektörün verdiği yön ile bünyesinde “ELM Endüstriyel Yapı Sistemleri” üçüncü marka olarak ortaya çıkmıştır. “ELM Endüstriyel Yapı Sistemleri” olarak modüler bölme duvar sistemleri üretim ve montaj işlerini yapmaktadır.

  Bu üç markanın bir araya getirdiği ORDEM; her biri kendi dalında uzmanlaşmış, gelişmeleri yakından takip eden, işlevsel, sağlam ve estetik mekânlar üretmeyi hedef edinmiştir.

  Geçmişten gelen birikimini, güncel ve teknolojik gelişmelerle harmanlayıp ileriye taşımıştır. Başarılı projeler hayata geçiren ORDEM ürettiği hizmetin kalitesini bu hedeften almaktadır. Yapmış olduğu tüm işlerde aranan marka olmayı bugüne kadar başarıyla devam ettirmektedir.

  ORDEM, işlevsel, sağlam ve estetik değerlere verdiği önemi, 2001 yılında aldığı ISO 9001 belgesi ile standardize etmiştir.

  Yapılan işin; sosyal, kültürel ve ekolojik çevre düzenine olan sorumluluğunu üzerimizde taşımış olmasının sonucu ISO 14001:2000 Belgesi’de 2001 yılında alınmıştır.

  Kurulduğu yıldan başlayarak, başarılı ve özverili personeli, tüm teknik testlerden başarıyla geçmiş malzeme kullanımı; doğal olarak başarıyı da yanında getirmiştir.

  Geçen zaman boyunca edinilen tecrübe, bizlere gelecek günler için umut vermekte ve ORDEM’den beklenen performansı en üst düzey ve kalitede yerine getireceğini işaret etmektedir.